Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Głogowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

529 000 zł240 m² 2 204,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:776 m²

Prezentuję Państwu przestronny i jasny dom o pięknych proporcjach bryły i atrakcyjnie rozwiązanym wnętrzu. Osłonięte balkonem drzwi wejściowe prowadzą przez wiatrołap do obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł280 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 280 m2 mieszczący się na działce o powierzchni 900 m2. Dom składa się z dwóch niezależnych części z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

565 000 zł181 m² 3 121,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:842 m²

Dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 181 m2 i garażem mieszczący się na działce o powierzchni 842 m2. Na parterze domu mieści się wiatrołap, jasna przestronna kuchnia, wc dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

295 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:936 m²

Proponujemy Państwu świetną ofertę domu jednorodzinnego na osiedlu w Głogowie. Na powierzchnię domu składa się duża otwarta przestrzeń dzienna składająca się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

190 000 zł107 m² 1 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Dom w stanie surowym do własnej aranżacji. Parterowy, budowany z suporeksu. W projekcie na dolnej kondygnacji 7 pomieszczeń :3 pokoje, spiżarnia, kotłownia, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

295 000 zł120 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Dom wolnostojący w Głogowie. Zbudowany przy cichej i spokojnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych, czteropokojowy, parterowy. Dom jest w stanie deweloperskim. Wylano posadzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daliowa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

305 000 zł110 m² 2 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:936 m²

Super oferta!obnizka ceny na 305 ACISZ ZA DOM.DZIALKA WYCHODZI ZA DARMO!Dom parterowy o pow.110m2 w stanie developerskim o podwyzszonym standarcie.Wybudowany przez firme EXPOBUD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

280 000 zł180 m² 1 551,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:523 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. użytkowej 180,5, usytuowany na niedużej działce 523m2 na osiedlu domków jednorodzinnych. Urocza lokalizacja: mała ślepa uliczka, bezpośredni dostęp do lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 175 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Chciałabym zaprezentować Państwu działkę uzbrojoną, z prądem i kanalizacją. Działka bardzo ładna, kształty działki regularne, płaskie. Działka nieogrodzona. Bardzo dobry dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

360 000 zł158 m² 2 282,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojacy dom, na ładnej 1000-metrowej działce. Szczególna uwagę zwraca bardzo ładna i funkcjonalna bryła budynku. Budynek jest w stanie deweloperskim, na ścianach tynki, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

749 000 zł187 m² 4 005,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny dom wykonany z bardzo dobrych materiałów , zbudowany na dużej pięknie zagospodarowanej (oczko wodne, duże nasadzenia) działce. Budynek parterowy niepodpiwniczony z garażem na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

475 000 zł680 m² 698,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 060 m²

Działka 3060m2! Dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności! Na sprzedaż dom o powierzchni ok.680m2 usytuowany na działce 3060m2. W skład budynku wchodzi : - część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daliowa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

325 000 zł110 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom w promocyjnej cenie 325 tyś zł.Dom jednorodzinny w nowoczesnej technologii o powierzchni użytkowej 110 metrów2, w podwyższonym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

259 000 zł142 m² 1 823,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Dom w pięknej, cichej i spokojnej okolicy z możliwością zainstalowania pompy ciepła. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Przedstawiam Państwu parterowy dom z użytkowym poddaszem położony w Głogowie k.Torunia, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 856 m2. Dom o powierzchni 220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

390 000 zł193 m² 2 020,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

0% prowizji od kupującego! oferta specjalna! • przestronny, parterowy dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. • przeznaczony dla 4 - 5-osobowej rodziny. • zadaszony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży nowy wykończony dom znajdujący się w Głogowie o charakterze mini dworku. Na parterze znajdą Państwo salon 25m2, połączony z kuchnią 10m2, sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

265 000 zł142 m² 1 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 142m2, zbudowany według projektu "przy Słonecznej II" z nielicznymi zmianami, usytuowany na działce o pow. 850m2 w miejscowości Głogowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

450 000 zł109 m² 4 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Tylko U nas! nietuzinkowy dom W głogowie! wyjątkowy, oryginalny design! Zapraszam na prezentację oryginalnego domu wolnostojącego w pożądanej okolicy! Dom zbudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

390 000 zł193 m² 2 020,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daliowa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

325 000 zł110 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

325 000 zł120 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

750 000 zł360 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 060 m²

Specyficzna nieruchomość dająca wiele możliwości prowadzenia różnej nieuciążliwej działalności gospodarczej. Idealnie nadaje się na przedszkole (w tej okolicy brak przedszkola, a jest na nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

190 000 zł107 m² 1 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

340 000 zł200 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

Świetna propozycja w okazyjnej cenie. Idealna dla rodziny lub jako nieruchomość dwurodzinna albo na działalność gospodarczą. Dom jednorodzinny wolno stojący, pięciopokojowy, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

265 000 zł142 m² 1 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ładne ,nowe osiedle w cichej Brzozówce ,a w nim parterowy dom w stanie surowym zamkniętym,idealna propozycja dla osób które same chcą decydować o rozplanowaniu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

510 000 zł290 m² 1 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedaży duży wolnostojący dom o pow. całkowitej 290m2, usytuowany na działce 850m2. Budynek w stanie dobrym, składa się z dwóch części. I część: wiatrołap, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

265 000 zł142 m² 1 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

259 000 zł142 m² 1 823,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:913 m²

Oferta bezpośrednia Witam, mam do sprzedania dwa domy na jednej działce w Głogowie pod Toruniem. Domy są całkowicie wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Głogowo oddalone jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł145 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom oddany do użytku w 2008r W skład wchodzi salon 32m2, kuchnia wraz z jadalnią 22m2, gabinet 10m2, łazienka 4m2, wiatrołap 4m2 oraz hol 8m2 na parterze, natomiast piętro to 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Dom wolonostojący na działce 1020m2 za 290 tyś! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu domu. Dom o powierzchni użytkowej 120 m 2 na działce o powierzchni 1020 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

370 000 zł115 m² 3 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący