Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Głogowo - Ogłoszenia sprzedaży działek

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jaskółcza

Głogowo,kujawsko-pomorskie

79 900 zł1 078 m² 74,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane w Głogowie. Fajna lokalizacja 10km od Torunia. Działka budowlana położona w sąsiedztwie już zamieszkanych domków wolnostojących. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

45 000 zł917 m² 49,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Możliwość wykonania przyłącza do wodociągu gminnego, odprowadzanie ścieków do zbiornika szczelnego wybieralnego, zasilanie w energię z przyłącza, dostęp do drogi publicznej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Blisko Torunia, w sąsiedztwie powstające nowe osiedle domów mieszkalnych jednorodzinnych. Piękna okolica, wokół pola i uprawy rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

70 000 zł980 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

nowo powstające osiedle, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

95 000 zł987 m² 96,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Działkę budowlaną położoną w miejscowości Głogowo, 6 km od Torunia. Powierzchnia działki płaska, kształt zblizony do kwadratu, brak naniesień i ogrodzenia. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Owocowa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

55 000 zł838 m² 65,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działki budowlane położone w spokojnej, zacisznej okolicy. Powierzchnia działek od 838 do 1814 m kw., teren płaski. W sąsiedztwie osiedle nowo budowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

170 000 zł2 010 m² 84,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na dzialce jest rozpoczeta budowy domu 'dom w pomaranczach ' sa zrobione fundamenty z ławami i jest zakupiony częsciowo material .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł2 010 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z rozpoczęta budowa domu-projekt domu to 'dom w pomarańczach' zakupiony częściwy materiał i sa zrobione fundamenty z lawami

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij